Четвер,
22 червня 2017
Наші спільноти

На Буковині створять центр з відтворення аборигенних видів риб

Іхтіологи б’ють на сполох – у верхів’ях Дністра (вище Хотина) майже зникли деякі традиційні види риб, зокрема, стерлядь. 

Фото УНІАН
Фото УНІАН

Як зазначає прес-служба Міністерства екології і природних ресурсів України, національний природний парк «Хотинський» (Чернівецька область) розпочав реалізацію програми відтворення аборигенних видів риб на Дністрі.

Як розповів заступник директора з наукової роботи НПП «Хотинський», президент Буковинського товариства природодослідників, кандидат географічних наук Віталій Коржик,  на базі НПП «Хотинський» за підтримки меценатів планується створення Центру по відтворенню аборигенних видів риб. 

В Дніпро випустили кілька тонн риби задля відновлення київських водойм (фоторепортаж, відео)

Цього року розпочаті роботи по формуванню його матеріально-технічної бази на одній з ділянок Дністровського водосховища. Крім того, у експериментальну партію підрощених мальків стерляді 1 жовтня вже було випущено у водосховище на постійне проживання. 

До програми з відтворення аборигенних видів риб на Дністрі долучились також Департамент екології та туризму Чернівецької ОДА, обласна організація Українського товариства охорони природи, Інститут біології, хімії та біотехнологій Чернівецького національного університету, а також обласна екологічна організація Буковинське товариство природодослідників, яка виграла грант під реалізацію проекту «Створення першого репродуктивного центру для відтворення аборигенних видів риб на Дністрі». 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку