У Львові презентують книгу про довкілля

11:40, 07 вересня 2016
Природні ресурси
115

Видання розраховане на широке коло читачів: вчителів, студентів вищих навчальних закладів та всіх, хто цікавиться довкіллям.

Фото uk.wikipedia.org

У п’ятницю, 9 вересня, у приміщенні Львівської міської ради міське управління екології та благоустрою спільно з науковцями географічного факультету ЛНУ імені Івана Франка  презентуватиме книгу «Львів: природа навколо нас».

Читайте такожУ Львові видали комікси про захисників Донецького аеропорту (відео)

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Згідно з повідомленням, видання покликане закцентувати увагу читачів на важливості дотримання принципів формування природного екологічного каркасу міста та збереження довкілля.

«У книзі охарактеризовано найбільш поширені деревні види, проведено аналіз геопросторових особливостей поширення інтродуцентів на території міста. У книзі також розглядається тваринний світ як важливий компонент урбосистеми. Детально описано основні категорії та об’єкти природно-заповідного фонду на території міста. Особливу увагу у виданні приділяють компонентам природного середовища, які функціонують у Львові», - йдеться у повідомленні.

Видання розраховане на широке коло читачів: вчителів, студентів вищих навчальних закладів та всіх, хто цікавиться довкіллям.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter