Понеділок,
25 вересня 2017
Наші спільноти

У Львові презентують книгу про довкілля

Видання розраховане на широке коло читачів: вчителів, студентів вищих навчальних закладів та всіх, хто цікавиться довкіллям.

Фото uk.wikipedia.org
У Львові презентують книгу про принципи формування екологічного каркасу міста / Фото uk.wikipedia.org

У п’ятницю, 9 вересня, у приміщенні Львівської міської ради міське управління екології та благоустрою спільно з науковцями географічного факультету ЛНУ імені Івана Франка  презентуватиме книгу «Львів: природа навколо нас».

У Львові видали комікси про захисників Донецького аеропорту (відео)

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Згідно з повідомленням, видання покликане закцентувати увагу читачів на важливості дотримання принципів формування природного екологічного каркасу міста та збереження довкілля.

«У книзі охарактеризовано найбільш поширені деревні види, проведено аналіз геопросторових особливостей поширення інтродуцентів на території міста. У книзі також розглядається тваринний світ як важливий компонент урбосистеми. Детально описано основні категорії та об’єкти природно-заповідного фонду на території міста. Особливу увагу у виданні приділяють компонентам природного середовища, які функціонують у Львові», - йдеться у повідомленні.

Видання розраховане на широке коло читачів: вчителів, студентів вищих навчальних закладів та всіх, хто цікавиться довкіллям.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку