Обама проінспектував найбільший природний заповідник в світі на Гаваях (фоторепортаж)

10:55, 02 вересня 2016
Природні ресурси
282 0

Президент США Барак Обама здійснив візит до Національного морського пам'ятника "Папаханаумокуакеа" на Гаваях, який віднедавна став найбільшим природним заповідником у світі.

REUTERS

Під час візиту Обама поспілкувався із працівниками заповідника і оглянув місцеві пам'ятки.

Національний морський пам'ятник "Папаханаумокуакеа" являє собою групу невеликих островів і атолів, розташованих посеред Тихого океану, і що входять до складу Північно-західних Гавайських островів. Є об'єктом Всесвітньої спадщини і має міжнародне значення як культурного, так і природного характеру.

Як повідомляв УНІАН, наприкінці серпня 2016 року президент США Барак Обама оголосив про намір збільшити територію природоохоронної зони природного заповідника "Папаханаумокуакеа" поблизу Гавайських островів більш, ніж в чотири рази.

У свою чергу глава ЮНЕСКО Ірина Бокова сказала, що рішення президента США нагадує про важливу роль океану, його фауни і флори для життя на землі.

"Я розглядаю це рішення як заклик до міжнародного співтовариства продемонструвати повну відданість принципам сталого розвитку і здійсненню Паризького угоди по клімату, прийнятої в грудні 2015 року", - заявила вона.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter