Минулого тижня в екосистемах України виникло 927 пожеж

14:21, 22 серпня 2016
Природні ресурси
125

Минулого тижня в Україні виникло 927 пожеж в екосистемах. Основними причинами виникнення пожеж є випалювання сухої рослинності та порушення громадянами правил пожежної безпеки.

galinfo.com.ua

Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

За минулий тиждень було ліквідовано 927 пожеж у природних екосистемах на загальній площі 662 га. Зокрема, у лісових масивах - 46 пожеж на площі 52,7 га, на торфовищах - 8 пожеж на площі 5,5 га, на сільгоспугіддях - 8 пожеж на площі 20 га, на відкритих ділянках місцевості (трава, сміття, тощо) - 865 пожеж на площі 583,7 га.

Читайте такожУ багатьох областях України через необережне поводження з вогнем горить суха трава

Основними причинами виникнення пожеж у природних екосистемах рятувальники називають випалювання сухої рослинності, порушення громадянами правил пожежної безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках, перебування в лісових масивах і на торфовищах.

ДСНС закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. 

"У першу чергу, не випалюйте суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводьте відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидайте недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку. Стежте, щоб діти не бавилися з вогнем", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, прикордонники покривали вирубку лісів у Закарпатській області словацькою фірмою майже на 2 млн євро.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter