Мінприроди зобов’язало Держекоінспекцію не допустити екологічної катастрофи на Полтавщині

14:44, 04 липня 2016
Природні ресурси
138 0

Міністерство екології та природних ресурсів доручило Держекоінспекції вжити заходів для недопущення екологічної катастрофи в Лубенському і Чорнухинському районах Полтавської області, де через сильні зливи та потрапляння каналізаційних нечистот до річки Сула виявлено факти масової загибелі біоти.

 / vk.com/club59780019

Як повідомляє відділ зв'язків з громадськістю та роботи із ЗМІ департаменту організаційної діяльності Мінприроди, Державна екологічна інспекція має вжити всіх необхідних заходів реагування для недопущення негативного впливу на довкілля, зокрема можливої загибелі тварин, птахів, водних біоресурсів, які занесені до Червоної Книги.

Про результати проведеної роботи Держекоінспекція повинна поінформувати Мінприроди впродовж робочого тижня.

Читайте такожНа Чернігівщині у притоці Десни зафіксовано загибель риби

За інформацією з парку «Нижньосульський», станом на 1 липня працівники заповідника та Держекоінспекції в Полтавській області виявили в Сулі в районі сіл Лукім’я, Малоселецьке загибель річкової риби.

Працівники служби державної охорони, УДСНС Оржицького району вживають заходів зі збору та утилізації мертвої риби. Проводяться роз’яснювальні роботи, обмежено доступ для купання, відпочинку та вживання водних живих біоресурсів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter