СБУ викрила нафтовидобувне підприємство, яке нанесло природі шкоду у великому обсязі

15:10, 10 травня 2016
Природні ресурси
582 0

Співробітники Служби безпеки України спільно з екологами, Нацполіцією та прокуратурою викрили у Рожнятівському районі Івано-Франківщини факти нанесення збитків навколишньому середовищу на понад один мільйон гривень посадовцями нафтовидобувного підприємства.

Фото librozh.at.ua

Менеджмент нафтовиків незаконно отримав у користування три земельні ділянки сільськогосподарських земель загальною площею один гектар. Бізнесменам також "відійшла" ділянка лісу держпідприємства "Осмолодське лісове господарство", повідомляється на сайті СБУ.

Співробітники спецслужби встановили, що під час проведення геологорозвідувальних та бурових робіт нафтовики без будь-яких дозвільних документів провели вирубку дерев, зняли родючий шар ґрунту та змінили русло гірської річки. На одній з ділянок підприємці вже стигли розпочати монтаж бурової вишки. За висновками екологів, лісовому, земельному та водному фонду району нанесено збитки на більше ніж один мільйон гривень.

Читайте такожЕкологи домоглися зупинки військових навчань на території природного заповідника на Тернопільщині

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 239-1 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до завдання збитків природі краю.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter