В Чорнобильскій пущі продовжуються роботи по гасінню пожеж - ДСНС

02:41, 10 серпня 2015
Природні ресурси
167 0

Пожежу лісової підстилки, яка виникла 8 серпня поблизу колишнього с. Ковшилівка у Чорнобильській зоні, було локалізовано 9 серпня о 7 год 30 хв. на площі 32 га.

Пресс-служба МВД

Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій України.

"Ситуація контрольована, продовжується гасіння окремих осередків в межах контрольованого периметру пожежі", - йдеться в повідомленні.

До гасіння пожежі залучено 20 чоловік та 5 одиниць техніки, в тому числі від ДСНС 5 чол. особового складу та 1 од. техніки.

Читайте такожНа Далекому Сході досі вирують 42 лісових пожежі

Осередок пожежі на площі 8 га поблизу колишнього с. Замостя локалізовано о 21:30 8 серпня. Проводиться патрулювання та гасіння окремих осередків. На місці пожежі працює 5 од. техніки і 16 чол. особового складу робітників  ДСКП «Чорнобильська Пуща».

За результатами авіаційної розвідки встановлено, що орієнтовна площа пожежі складає 60 га, з них 15 га верхова.

В результаті вжитих заходів верхову пожежу о 19 годині ліквідовано. Авіацією ДСНС здійснено 21 скид води на гасіння пожежі, у тому числі: літаками – 9 скидів, вертольотом – 12.

Роботи по гасінню пожежі продовжуються.

Всього до гасіння пожежі залучено 97 осіб та 17 од. техніки, у тому числі від ДСНС 53 чол. особового складу, 10 одиниць техніки, 3 пожежних літаки АН-32П та вертоліт Мі-8 з водозливним пристроєм.

Читайте такожУ Каліфорнії через лісову пожежу евакуйовано 12 тисяч людей

Окрім цього, о 18 годині 9 серпня до Оперативно – чергової служби ДСНС України надійшла інформація про загоряння трав’яного настилу на території колишнього села Поліське на площі орієнтовно 10 га.

До гасіння пожежі залучено 30 осіб та 5 од. техніки. Роботи по гасінню пожежі тривають.

Усього до гасіння осередків пожежі на території Зони відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення залучено 147 чоловік та 27 одиниць техніки, у тому числі від ДСНС 68 чол. особового складу та 13 од. техніки. Гасіння осередків пожеж здійснюється в цілодобовому режимі.

Читайте такожВ Іспанії через лісові пожежі евакуйовано більше 2 тисяч осіб

Раніше УНІАН повідомляв, що 8 серпня на території комплексу лісового господарства «Чорнобильська пуща» у Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення в районі с Замостя та с. Ковшилівка Іванківського району Київської області виникло загорання сухої трави та лісової підстилки трьома окремими осередками на загальній площі близько 32 га.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter