Біологи запропонували боротися з голодом на Землі за допомогою комах

11:42, 16 липня 2015
Природні ресурси
565 0

Зростаючі проблеми з доступом до їжі можна вирішити шляхом вирощування комах, які споживають менше їжі, виробляють більше білка і ростуть швидше, ніж звичайні домашні тварини.

REUTERS

Про це заявив біолог, який виступав на конференції Інституту харчових технологій в Чикаго, передають РИА Новости.

"Сьогодні на нашій планеті живе сім мільярдів людей, і до 2050 року їх число зросте до дев'яти мільярдів. Вже сьогодні третина площі планети відведена на вирощування домашніх тварин, і апетити людства по відношенню до білків ростуть швидше, ніж саме населення, що особливо стосується тваринних протеїнів. Гарна новина полягає в тому, що я думаю, що комахи є гарною альтернативою для худоби", — заявив Аарон Доссі, біолог і засновник стартапу All Things Bugs.

Читайте такожВід лісу залежить харчування і доходи майже кожного шостого жителя планети - ООН

Цього року, як зазначає вчений, його стартап виробить близько 11 тонн поживного порошку з перемелених цвіркунів.

Робота цієї компанії фінансується грантами від федеральних відомств Сполучених Штатів, в тому числі і головним харчовим відомством США, Управлінням з контролю за продуктами харчування і лікарськими засобами.

Як підкреслив представник управління на конференції, FDA зобов'яже Доссі і його однодумців дотримуватися всіх норм, які прийняті при виробництві харчових продуктів з м'яса тварин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter