Середа,
23 серпня 2017
Наші спільноти

В анексованому Криму додумалися, що кар'єр біля Кара-Дагу може розбудити згаслий вулкан

Громадська палата Криму звернулася до представника президента РФ в Криму Олега Белавенцева з проханням втрутитися в питання включення кримських заповідників до складу особливо охоронюваних природних територій.

УНИАН
Розробка кар'єра може привести до серйозних наслідків / УНІАН

Голова Громадської палати Григорій Іоффе заявив, що на Кара-Дазі знаходиться біостанція, яка займається, зокрема, спостереженням за вулканічними процесами в цьому гірському масиві. Про це повідомляють Новини Криму.

На його думку, розробка кар'єра може привести до серйозних наслідків: «На жаль, згаслі вулкани через незграбне втручання людей мають таку властивість, що вони іноді можуть прокидатися. Тоді нам буде ні до яких кар'єрів, ні до чого».

У Криму через дефіцит будматеріалів хочуть розробляти кар'єр біля підніжжя заповідника

Раніше жителі Коктебеля, який знаходиться біля підніжжя Кара-Дагу, звернулися Путіну з проханням не допустити розробку кар'єру біля Кара-Дагу.

На початку травня стало відомо, що ТОВ «Стройпрогресс» планує розробляти Планерське родовище андезитів біля Карадазького природного заповідника. Місцеві жителі, активісти та екологи виступили проти цього проекту.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку