Субота,
19 серпня 2017
Наші спільноти

У річці біля нафтобази під Києвом вміст заліза перевищено майже у чотири рази - Мінекології

Також за результатами аналізу у відібраних раніше пробах ґрунту навколо місця пожежі вміст нафтопродуктів знаходиться на рівні фонових значень.

Нафтобазу під Києво вже загасили / Фото УНІАН
Нафтобазу під Києво вже загасили / Фото УНІАН

Спеціалісти Державної екологічної інспекції України доповіли, що за результатами аналізу у відібраних раніше пробах ґрунту навколо місця пожежі на нафтобазі під Києвом вміст нафтопродуктів знаходиться на рівні фонових значень. У відібраних пробах води у ріці Стугні виявлено перевищення вмісту заліза загального в 3,6 разів.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Міністерства екології та природних ресурсів України.

У МОЗ запевняють, що повітря та вода на Київщині не несуть небезпеки для здоров’я людей

Щодо підрахунку шкоди під час забруднення атмосферного повітря в результаті згоряння нафтопродуктів, Державній екологічній інспекції України було доручено залучити експертів Інституту нафтопереробної та нафтохімічної промисловості «МАСМА». В ході досліджень експертами інституту в лабораторних умовах будуть спалені зразки нафтопродуктів, що знаходились на нафтобазі. В перерахунок на об’єм паливно-мастильних матеріалів, наявних на нафтобазі на початок пожежі, це дасть змогу з великою точністю підрахувати склад та загальну кількість забруднюючих речовин, що потрапили в атмосферне повітря в результаті згоряння.

Також 16 червня Мінприроди було направлено листа до Державної санітарно-епідеміологічної служби України щодо отримання інформації про моніторингові дослідження вод в населених пунктах, що розташовані навколо місця пожежі, що проводяться Державною санітарно-епідеміологічною службою України.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку