Середа,
23 серпня 2017
Наші спільноти

У Києві екологічні активісти та КМДА наводитимуть лад серед міської природи

У столиці стартує пілотний проект по взаємодії громадських екологічних організацій з депутатами - перше шефство над природними об'єктами візьмуть в Дніпровському районі Києва над озером Сонячне.

Существование озера поставлено под угрозу
Існування озера поставлено під загрозу

На об'єднаному засіданні Національної екологічної ради та громадських рад при Державній екологічній інспекції при Державному агентстві рибних ресурсів було прийнято рішення про початок спільної роботи з Київрадою з відновлення озера Сонячне в Дніпровському районі Києва. Про це повідомляє КиевВласть.

"Вперше організації всеукраїнського рівня займуться проблемами конкретного об'єкта разом з представниками органів місцевого самоврядування", - відзначила голова Національного екологічного ради Тетяна Тимочко.

Кличко доручив прибрати з київських пляжів несанкціоновану торгівлю та звалища сміття

Як повідомив на засіданні голова постійної комісії Київради з питань екологічної політики Сергій Костюк, узбережжя водойми зайнято шістьма ресторанами, які протягом кількох років зливають відходи в озеро Сонячне, ігноруючи зауваження місцевих мешканців і депутатів. В результаті на дні озера сформувався шар органічних хімікатів і відкладається аміак. Саме існування водойми поставлено під загрозу.

За словами Тетяни Тимочко, екологи нададуть місцевій громаді підтримку своїх юристів і експертів, а депутати повинні лобіювати прийняття необхідних рішень у Київраді і ставити завдання чиновникам КМДА і працівникам профільних комунальних підприємств. В першу чергу, вони повинні домогтися створення паспорта озера Сонячне, що дозволить юридично захищати водойму.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку