Понеділок,
25 вересня 2017
Наші спільноти

До реформи лісового господарства України залучать експертів ООН

Розроблено проект «Консолідація лісової політики в Україні».

В Украине реформируют лесное хозяйство / Фото УНИАН
В Україні реформують лісове господарство / Фото УНІАН

Державне агентство лісових ресурсів за сприяння Міністерства аграрної політики та продовольства планує включити до проекту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) «Консолідація лісової політики в Україні» питання реформування лісового господарства.

Про це повідомила прес-служба Мінагропроду з посиланням на результати зустрічі керівництва відомства з представником Регіонального офісу ФАО по Європі та Центральній Азії Раймундом Джелу.

Згідно з повідомленням, Джелу зазначив, що пропозицію Держлісагентства враховано, і необхідно лише узгодити технічне завдання на роботу міжнародних експертів з питань реформування.

Крім того, сторони обговорили необхідність включення напрацювань проекту «Консолідація лісової політики в Україні» до проекту стратегії реформування аграрного сектору економіки, ініціатором розробки якого є Мінагропрод.

Україна готує п'ятирічну стратегію розвитку сільського господарства

Як повідомляв УНІАН, Держагентство лісових ресурсів, яке перебуває в підпорядкуванні Міністерства аграрної політики та продовольства, має намір у 2015 році посадити ліс на площі 46 тис. га.

При цьому у 2014 році лісом було засаджено 50 тис. га, що є перевиконанням плану на 9%.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку