Шість країн G20 не виконують свої обіцянки у справі захисту клімату - дослідження

00:51, 18 листопада 2016
Клімат
219 0

Шість важливих індустріальних країн і держав, економіки яких стрімко розвиваються, досі не виконують свої обіцянки у царині захисту клімату. 

REUTERS

Про це йдеться в дослідженні Лондонської школи економіки, оприлюдненому у четвер, 17 листопада у Маракеші в рамках міжнародної конференції з питань клімату, пише Deutsche Welle з посиланням на агентство dpa.

Зокрема, як зазначають автори дослідження, такі країни, як Аргентина, Австралія, Канада, Саудівська Аравія, США та Туреччина, можуть не виконати цілі, що містяться у Паризькій кліматичній угоді.

Читайте такожВчені створили карту найбільш постраждалих від змін клімату місць на Землі

У цій угоді міжнародна спільнота поставила мету утримувати глобальне потепління атмосфери на планеті значно нижче позначки у два градуси за Цельсієм до кінця століття у порівнянні з рівнем доіндустріальної доби.

На думку експертів дослідження, названим шістьом країнам бракує законодавчих норм щодо захисту клімату, які б охоплювали усі сфери економіки та діяли щонайменше до 2030 року. Крім того, йдеться у дослідженні, ці шість країн можуть не виконати цілі на 2020 рік, якщо вони у них взагалі є.

Натомість Німеччина і такі п'ять країн "Великої двадцятки", як Бразилія, Китай, Франція, Італія та Великобританія, а також загалом ЄС перебувають на шляху втілення цілей, закріплених у Паризькій угоді, зазначають автори дослідження.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter