Паризька кліматична угода сьогодні набирає чинності

12:21, 04 листопада 2016
Клімат
1795 0

З нагоди вступу в силу угоди генсек ООН Пан Гі Мун проведе зустріч з представниками організацій громадянського суспільства.

Проблеми клімату / REUTERS

Сьогодні набирає чинності Паризька угода по клімату, яку вже ратифікували 96 країн. Про це повідомив офіційний представник генерального секретаря ООН Стефан Дюжаррік, пише ТАСС.

За його словами, за останні дні необхідні документи внесли Данія, Індонезія, Республіка Корея, Саудівська Аравія і ПАР.

Дюжаррік зазначив, що з нагоди вступу в силу угоди генсек ООН Пан Гі Мун проведе зустріч з представниками організацій громадянського суспільства.

В Марокко 7-18 листопада відбудеться зустріч Рамкової конвенції ООН зі зміни клімату.

Читайте такожКонцентрація вуглекислого газу в атмосфері Землі досягла критичної позначки

Нагадаємо, Угода була ухвалена 12 грудня 2015 року з підсумками 21-ї конференції Рамкової конвенції про зміну клімату (РКЗК) в Парижі. 195 учасників форуму домовилися не допустити підвищення середньої температури на планеті до 2100 року більш ніж на 2 градуси Цельсія в порівнянні з доіндустріальною епохою. Вчені вважають, що більш значне зростання температури може призвести до незворотних наслідків для екології.

Згідно з прикінцевими положеннями Угоди, вона мала набути чинності на тридцятий день після того, як її ратифікують щонайменше 55 країн, на які припадає у сукупності, як мінімум, 55 % глобальних викидів парникових газів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter