Четвер,
17 серпня 2017
Наші спільноти

Паризька угода по клімату набуде чинності 4 листопада - Генсек ООН

Паризька угода по клімату набуде чинності вже 4 листопада.

REUTERS
Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун / REUTERS

Про це вчора, 5 жовтня, оголосив Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун, передає Центр новин ООН.

Зазначається, що 5 жовтня до кола його учасників приєдналися Канада, Болівія, Непал, Європейський союз і ряд країн ЄС. Напередодні серед держав, що ратифікували угоду, з'явилася Нова Зеландія.

Європарламент ратифікував Паризьку угоду по клімату

"Я радий повідомити, що сьогодні було досягнуто другу і останню умову, необхідну для вступу Паризької угоди в законну силу. Угода набуде чинності 4 листопада 2016 року", - йдеться у заяві Пан Гі Муна.

Згідно з прикінцевими положеннями Угоди, вона набуде чинності на тридцятий день після того, як його ратифікують щонайменше 55 країн, на які припадає у сукупності, як мінімум, 55 відсотків глобальних викидів парникових газів.

В цілому на сьогоднішній день учасниками Паризької угоди є 73 країни і ЄС як регіональна організація.

Індія ратифікувала Паризький договір по клімату

Глава ООН закликав усі уряду та представників приватного сектору домагатися реалізації положень нового Договору, прийняти термінові заходи, спрямовані на скорочення емісій парникових газів, а також надавати підтримку найбільш вразливим громадам у справі адаптації до неминучих наслідків зміни клімату.

Пан Гі Мун підкреслив, що рішуча міжнародна підтримка Паризької угоди відображає консенсус урядів щодо необхідності зміцнювати міжнародне співробітництво в боротьбі з глобальним потеплінням .

Глава ООН нагадав, що в останні 10 років він докладав всі необхідні зусилля для активізації міжнародного протистояння зміні клімату.

Генеральний секретар ООН закликав держави, які ще не ратифікували Паризьку угоду, приєднатися до кола його учасників найближчим часом. Він нагадав, що в листопаді в Марракеші, Марокко, пройде 22-я Конференція країн–учасниць Рамкової конвенції ООН з питань зміни клімату.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку