Четвер,
17 серпня 2017
Наші спільноти

Європарламент ратифікував Паризьку угоду щодо клімату

Європейський парламент ратифікував Паризькі домовленості про кліматичні зміни, що дало можливість набуття ними чинності у листопаді.

REUTERS
Голосування в Європарламенті за ратифікацію Паризької угоди щодо клімату / REUTERS

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Голосування відбулося 4 жовтня у Страсбурзі, через чотири дні після того, міністри навколишнього середовища ЄС підписали документ.

Генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун назвав сьогоднішнє голосування «історичним».

Індія ратифікувала Паризьку угоду щодо клімату

Єврокомісар у справах енергетики Міґель Аріас Канете заявив, що тепер уряди країн ЄС мусять виконати свої обіцянки щодо зменшення викидів парникових газів.

REUTERS
REUTERS

Як повідомляв УНІАН, документ, який погодили майже 200 країн у грудні минулого року в Парижі, має на меті скоротити викиди парникових газів, щоб утримати зростання температур в світі на рівні нижче 2 градусів Цельсія.

Угода набере чинності на тридцятий день після того, як її ратифікують щонайменше 55 країн, які при цьому виробляють не менше, ніж 55% шкідливих викидів в атмосферу в усьому світі.

Європейський Союз дав "зелене світло" ратифікації Паризького кліматичної угоди

Нагадаємо, до сьогодні 62 держави приєдналася до Паризької угоди, в тому числі - Україна. На ці країни припадає більше 52,29% викидів парникових газів.

Новий поштовх Паризькій угоді щодо боротьби із змінами клімату дали у вересні США і Китай, ратифікувавши документ. На ці дві країни припадає 38% викидів вуглекислого газу в світі.

При цьому ще 14 країн світу, в їх числі Канада, Казахстан і Республіка Корея, обіцяли ратифікувати Паризьку угоду до кінця цього року.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку