Порошенко під час візиту на Генасамблею ООН передасть ратифікаційні грамоти паризької кліматичної угоди

17:01, 19 вересня 2016
Клімат
106 0

Президент України Петро Порошенко під час візиту на Генеральну асамблею ООН передасть ратифікаційні грамоти паризької кліматичної угоди. 

фото УНІАН

Про це повідомив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, передає прес-служба міністерства.

"Президент Петро Порошенко передасть ратифікаційні грамоти паризької кліматичної угоди. Важливо розуміти, що це не лише перемога Мінекології та природоохоронців України. Це важливе позиціонування України у світі та шанс стати одним із лідерів у просуванні нової світової політики збереження клімату та природи", - розповів міністр.

Читайте такожВ ООН 165 країн підпишуть Паризьку угоду, яка змінить Кіотський протокол

За словами міністра, Україна має використати всі можливості та механізми, які у перспективі передбачає реалізація паризької кліматичної угоди.

Згідно з документом, Україна отримає значне скорочення викидів парникових газів, зменшення споживання традиційних енергоресурсів, збільшення частки відновлюваних джерел і відповідно, модернізацію національної економіки.

Нагадаємо, Україна 22 квітня підписала, а 14 липня ВРУ ратифікувала Паризьку угоду боротьби з зміною клімату. Метою паризького договору є посилення глобальної боротьби із загрозою зміни клімату задля стримування підвищення температури на планеті до рівня суттєво меншого ніж на 2 градуси Цельсія у порівнянні із доіндустріальними рівнями.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter