Обама: Жодна країна не має імунітету від наслідків руйнування клімату

17:26, 30 листопада 2015
Клімат
271 0

Президент США Барак Обама заявляє, що зростаюча загроза зміни клімату може зробити нинішнє століття більш драматичним, ніж попереднє, і протистояти цій загрозі – спільне завдання для всіх. 

REUTERS

Він сказав про це, виступаючи на кліматичному саміті ООН, що відкрився в Парижі.

«Наше розуміння того, як людина руйнує клімат, поглиблюється щодня. Із 2000 року було 14 із 15 найтепліших років за історію спостережень. І 2015-ий має стати найтеплішим з усіх. Жодна країна – велика чи мала, багата чи бідна – не має імунітету від того, що це означає», – сказав Обама.

Читайте такожУчасники Конференції з клімату зробили "фото на пам'ять" без Путіна

За його словами, Сполучені Штати як найбільша економіка світу і другий за обсягами виробник промислових газів не тільки визнає свою роль у створенні проблеми глобального потепління, але й бере на себе частину відповідальності за її рішення, передає Радіо Свобода.

Обама заявив про готовність Вашингтона запропонувати нову фінансову допомогу країнам, які опинилися в найбільш уразливій ситуації.

На саміті в Парижі, метою якого є ухвалення нової угоди з боротьби із глобальним потеплінням, беруть участь лідери близько 150 країн. Конференція відбувається в умовах надзвичайного стану, запровадженого у Франції після нападів 13 листопада, внаслідок яких загинули 130 людей.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter