Вчені попереджають, що Земля входить у 30-річний холодний цикл

14:24, 20 листопада 2015
Клімат
3328 0

Зниження температури не вплине негативно на здоров'я людини, а навпаки, похолодання спокійно перенесуть як люди, так і тварини.

REUTERS

Голова Тюменського наукового центру РАН академік Володимир Мельников стверджує, що у найближчі кілька років настане холодний цикл на Землі, який затягнеться на 30 років, повідомляє Центр ФОБОС.

Середня температура повітря знизиться на 1,5−2 градуси.Однак зниження температури не вплине негативно на здоров'я людини, а навпаки, похолодання спокійно перенесуть як люди, так і тварини.

Читайте такожГлобальне потепління занурить Землю у туман і накриє її смогом - вчені

Вчений зазначив, що в давні часи, коли людина не мала засобів порятунку від холоду, під час льодовикових періодів відбувалися справжні вимирання цілих видів. Проте втрати того часу і сьогодні порівнювати не варто, так як тоді холодний цикл тривав довго і охоплював великі території, які не можна порівняти з короткоперіодними циклами, які ми переживаємо.

Зазначимо, що американські вчені Національного управління США з вивчення океану та атмосфери провели дослідження і дійшли висновку, що російські метеорологи мають рацію у прогнозах щодо входження Землі в холодний цикл, однак зниження температури відбудеться на тлі глобального потепління.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter