Через глобальне потепління мегаполіси можуть піти під воду (інтерактивна мапа)

10:10, 09 листопада 2015
Клімат
5078 0

Щонайменше 100 мільйонів осіб можуть опинитися за межею бідності до 2030 року, якщо міжнародна спільнота не намагатиметься активно зменшувати наслідки глобальної зміни клімату.

climatecentral.org

Про це йдеться у звіті Світового банку, пише ТСН.

У звіті, зокрема, вказано, що глобальне потепління може призвести до поширення хвороб та шкоди урожаю. Світовий банк також зазначає, що найбідніше населення вже потерпає від наслідків глобального потепління через посуху та повені, оскільки є загалом більш залежними від сільського господарства.

Читайте такожГлобальне потепління може перетворити країни Перської затоки на непридатні для життя - вчені

Водночас, звіт про глобальне потепління та стрімке підвищення рівню світового океану опублікували й науковці з Climate Central. Вчені створили інтерактивну мапу, на якій можна простежити, як змінюватиметься світ із підвищенням температури. Щоб відстежити зміни, науковці представили два варіанти: що станеться, якщо температура підвищиться на 2 градуси, і що станеться, якщо на 4 (мапу можна подивитися у кінці статті). Крім того, вчені показали на прикладі окремих мегаполісів, як вони йтимуть під воду із стрімкою зміною клімату.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter