Через глобальне потепління мегаполіси можуть піти під воду (інтерактивна мапа)

10:10, 09 листопада 2015
Клімат
5070

Щонайменше 100 мільйонів осіб можуть опинитися за межею бідності до 2030 року, якщо міжнародна спільнота не намагатиметься активно зменшувати наслідки глобальної зміни клімату.

climatecentral.org

Про це йдеться у звіті Світового банку, пише ТСН.

У звіті, зокрема, вказано, що глобальне потепління може призвести до поширення хвороб та шкоди урожаю. Світовий банк також зазначає, що найбідніше населення вже потерпає від наслідків глобального потепління через посуху та повені, оскільки є загалом більш залежними від сільського господарства.

Читайте такожГлобальне потепління може перетворити країни Перської затоки на непридатні для життя - вчені

Водночас, звіт про глобальне потепління та стрімке підвищення рівню світового океану опублікували й науковці з Climate Central. Вчені створили інтерактивну мапу, на якій можна простежити, як змінюватиметься світ із підвищенням температури. Щоб відстежити зміни, науковці представили два варіанти: що станеться, якщо температура підвищиться на 2 градуси, і що станеться, якщо на 4 (мапу можна подивитися у кінці статті). Крім того, вчені показали на прикладі окремих мегаполісів, як вони йтимуть під воду із стрімкою зміною клімату.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter