Четвер,
17 серпня 2017
Наші спільноти

У Парижі підпишуть угоду про недопущення підвищення глобальної температури на 2%

У Парижі очікують підписання усіма членами Рамкової конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату угоди про недопущення підвищення глобальної температури на 2%.

 REUTERS
REUTERS

Як передає кореспондент УНІАН, про це посол Франції в Україні Ізабель Дюмон сказала на прес-конференції у Києві.

Посол поінформувала, що з 30 листопада по 11 грудня у Парижі відбудеться захід, присвячений 21-й Конференції сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату (КС 21).

У найсухішій пустелі на Землі розпустилися рожеві квіти (фото)

Як зазначила дипломат, цей захід повинен стати ключовим моментом для майбутнього усієї планети.

"Завдання Паризької конференції є чітким і зрозумілим - не допустити підвищення температури на планеті на більш як 2% і стримати порушення клімату, яке становить загрозу для наших суспільств, шляхом підписання універсальної угоди, обов'язкової для всіх сторін", - сказала Дюмон.

За її словами, Франція сподівається, що 196 країн підпишуть угоду, яка створить умови для переходу економік на обмежене використання вуглецю. "Франція мобілізувала усі сили задля успішного проведення Паризької конференції", - заявила посол.

Водночас, директор Департаменту кліматичної політики Міністерства екології та природних ресурсів України Владислав Вежнін наголосив на необхідності розробки плану людського існування з 2030 по 2050 рік. У цьому зв'язку він сказав, що необхідно домовитися про заходи і зобов'язання всіх країн, щоб не допустити глобального підвищення температури більш як на 2% до 2100 року.

Разом з тим, заявив Вежнін, "все, що залежить від нашої країни у боротьбі із змінами клімату, я думаю, що буде виконано у повному обсязі".

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку