Четвер,
17 серпня 2017
Наші спільноти

У найсухішій пустелі на Землі розпустилися рожеві квіти (фото)

Чилійська пустеля Атакама, одне з найбільш посушливих місць на Землі, вкрилася рожевими квітами. Подивитися на це дивовижне явище прибувають тисячі туристів.

Fox News.
Деякі частини Атаками вкрилися рожевими мальвами та іншими квітами / @mashable

Проливні дощі, що почалися в березні, стали справжнім лихом для північних районів Чилі, вони стали причиною повеней, зсувів і численних руйнувань, пише "Моя планета" з посиланням на Fox News. У той же час дощі призвели до того, що деякі частини Атаками вкрилися рожевими мальвами та іншими квітами і рослинами, яких тут налічується 200 видів.

соцсети
Подивитися на диво природи приїжджають сотні туристів / соцмережі

Як зазначає директор Національної служби туризму в Атакамі Даніель Діас, пустеля і раніше зацвітала після злив, але інтенсивність цвітіння в цьому році не має прецедентів. Причинами він вважає ураган "Ель-Ніньо" і зміну клімату.

Наплив туристів допоміг підняти економіку регіону, постраждалу від стихійного лиха. Тепер місцева влада сподівається, що туризм стане ще однією суттєвою статтею доходу регіону поряд з видобуванням корисних копалин.

соцсети
Інтенсивність цвітіння в цьому році не має прецедентів / соцмережі

Пустеля Атакама знаходиться на західному узбережжі Південної Америки, на території Чилі. Перуанська течія охолоджує нижні шари атмосфери і створює температурну інверсію, що перешкоджає випаданню опадів (менше 50 мм на рік). Це найпосушливе місце Землі - протягом 400 років тут не спостерігалося істотних опадів. Пустеля багата на родовища селітри, бури, йоду, кухонної солі, міді.

соцсети
Місцева влада сподівається, що туризм стане ще однією суттєвою статтею доходу регіону / соцмережі

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку