Ще 68 компаній приєдналися до ініціативи Обами по боротьбі зі зміною клімату

07:52, 20 жовтня 2015
Клімат
172 0

Білий дім оголосив, що ще 68 компаній вирішили взяти участь у президентській ініціативі для бізнесу по боротьбі зі зміною клімату.

REUTERS

Таким чином, з моменту запуску ініціативи у липні цього року до неї долучилася вже 81 компанія, повідомляє "Голос Америки". Зокрема, компанія Nike пообіцяла до 2025 року вийти на 100% показник відновлюваної енергетики на своїх підприємствах. Інші компанії, у тому числі Sony і Intel, збираються скоротити щорічні обсяги енергоспоживання своєї продукції.

Читайте такожГлобальне потепління загрожує мільйонам жителів США

"У сукупності ці компанії обіцяють виділити на різні ініціативи не менш $160 млрд. Ці кошти підуть на такі програми, як скорочення витрат води, зниження чистого обезлісення до нульового рівня і вихід на 100% чисту енергетику", – заявив президент США Барак Обама.

За словами президента, розмова з керівниками компаній підтвердила, що увага до проблем клімату, енергоефективності та відновлюваної енергії не тільки не заважає компаніям отримувати прибуток, але і може його примножити.

Як зазначає радник Барака Обами з питань клімату Брайан Діз, компанії не тільки поставили перед собою різні завдання в плані чистої енергетики, але і виступили за прийняття рішучих заходів у рамках грудневої конференції ООН з клімату в Парижі.

"Ці обіцянки показують, що заходи по боротьбі зі зміною клімату на міжнародному рівні добре відображаються не тільки на стані нашої планети, але і на балансі компаній", – говорить Брайан Диз.

На круглому столі у Білому домі Барак Обама зазначив, що до боротьби зі зміною клімату починають підключатися і постачальники, і малі підприємства.

Виступаючи на прес-конференції, директор корпорації Intel з питань навколишнього середовища Тодд Бреді назвав зміну клімату серйозною екологічною та економічною загрозою, яка вимагає вжиття настільки ж серйозних заходів. Компанія пообіцяла продовжувати підтримувати 100% рівень чистої енергетики на своїх американських підприємствах і розвивати чисті технології на об'єктах, розташованих в інших країнах.

Нагадаємо, в цьому році Барак Обама представив свій план по чистій енергетиці, націлений на скорочення викидів вуглекислого газу підприємствами енергетичного сектору більш ніж на одну третину до 2030 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter