Малайзія закрила всі школи через смог з Індонезії

15:30, 04 жовтня 2015
Клімат
311 0

Влада Малайзії розпорядилася закрити усі школи як мінімум на два дні через смог, що накрив країну, оскільки дим може зашкодити здоров'ю дітей.

REUTERS

Школи в сусідньому Сінгапурі були закриті минулого тижня, передає Бі-бі-сі. Смог, викликаний горінням торфовищ у сусідній Індонезії, практично кожен рік накриває Сінгапур і Малайзію.

Читайте такожСінгапур і Малайзію накрив густий смог від лісових пожежПожежі викликані нелегальними очищеннями лісів в Індонезії під плантації для виробництва пальмової олії. Влада Індонезії кілька років тому заборонила подібне розчищення лісів, однак ця практика продовжується.

В цьому році пожежі можуть виявитися рекордними, повідомляє NASA. У деяких районах самої Індонезії денна видимість не перевищує 50 м. NASA попереджає, що задимлення атмосфери в цьому регіоні може перевищити рівень, зареєстрований у 1997 році, який вважався досі найвищим за всю історію спостережень.

Влада Індонезії направила в район пожеж понад 20 тис. військових і поліцейських для боротьби з вогнем.

В Індонезії, Сінгапурі і Малайзії десятки тисяч людей звернулися за медичною допомогою у зв'язку з проблемами з диханням.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter