97% тварин Арктики постраждають від глобального потепління

13:04, 07 квітня 2015
Клімат
344 0

Особливої шкоди буде завдано середовищу існування таких тварин, як північний канадський олень карібу, норка, ондатра, американський тундровий лебідь і білолоба гуска.

wikimedia.org

Кліматичні дослідження вчених показали, що 195 із 201 видів птахів і тварин Арктики постраждають від зміни умов їх проживання, що відбуваються в результаті глобального потепління.

Журнал Climatic Change опублікував статтю, яка детальніше розповідає про роботу вчених, повідомляє Газета.ru.

Пов'язані з глобальним потеплінням кліматичні зміни найшвидше відбуваються в арктичному регіоні. Вчені побудували моделі, що прогнозують зміни середовища проживання 162 видів птахів і 39 видів ссавців, що населяють Арктику.

Читайте такожЧерез глобальне потепління у риб почали народжуватися тільки жіночі особини - вчені

Результати виявилися невтішними: з'ясували, що 97% всіх тварин і птахів стануть жертвами змін умов їхнього життя, причому більше постраждають ссавці.

Особливої шкоди буде завдано середовищу проживання таких тварин, як північний канадський олень карібу, норка, ондатра, американський тундровий лебідь і білолоба гуска. Кліматологи стверджують, що їх висновки не є остаточними і потребують подальшого допрацювання, але навіть такі попередні результати є достатнім приводом для занепокоєння вчених всього світу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter