У окупантів були і є можливості заповнити водою кислотовідстійники в Криму – представник президента

Екологічне питання окупованого Криму сьогодні перебуває в Україні на найвищому контролі, запевнив представник президента.

Спроби російських окупантів в Криму відновити подачу води з України на анексований півострів ні до чого не приведуть.

Про це заявив постійний представник президента України в АР Крим Борис Бабин, передає «Обозреватель». Він запевнив, що на жодних підставах - формальних або фейкових - відновлення водопостачання до деокупації Криму не буде.

Читайте також"Цвіте і пахне кислотою": в мережі показали свіжі фото постраждалого від "хіматаки" кримського села

"У них є проблеми (через засуху. - Ред) і вони пов'язані з усією економікою Криму, бо там цілі галузі зараз будуть приходити в занепад через брак води", - пояснив Бабин.

Він також уточнив: спроби відновити поставки води в зв'язку з екологічною катастрофою, що сталася через пересихання кислотовідстійників кількох підприємств, є безпідставними.

"У них були і є всі можливості заповнити їх з інших джерел. Якщо окупанти цього не зробили - вся відповідальність покладається на них", - вважає постпред.

Бабин повідомив, що екологічне питання Криму на сьогодні перебуває в Україні на найвищому контролі.

"Проводяться відповідні заходи, зокрема ми ініціювали відповідні експертизи перед органами екологічної служби, поінформували сьогодні моніторингові місії міжнародних організацій про дії знахабнілих окупантів зі знищення екології Криму та Херсонщини", - підсумував чиновник.