Компанія "Солар Чорнобиль" почала будівництво сонячної електростанції на майданчику ЧАЕС

13:56, 01 листопада 2017
Альтернативна енергетика
804 0

На даний момент на територію будівництва завозиться технологічне обладнання, проводиться установка блоків під металоконструкції, ведуться підготовчі роботи перед монтажем металоконструкцій

У процесі будівництва буде встановлено 3762 сонячних модулі / фото УНІАН

Приватна компанія «Солар Чорнобиль» почала на майданчику Чорнобильської АЕС будівництво сонячної електростанції, яка вироблятиме 1024 МВт електроенергії на рік. Про це повідомляє прес-служба Державного спеціалізованого підприємства «ЧАЕС».

«У жовтні 2017 року компанія «Солар Чорнобиль» приступила до активної фази виконання будівельно-монтажних робіт з будівництва першої сонячної електростанції на майданчику Чорнобильської АЕС», - йдеться у повідомленні.

За інформацією прес-служби, на даний момент на територію будівництва завозиться технологічне обладнання, проводиться установка блоків під металоконструкції, ведуться підготовчі роботи перед монтажем металоконструкцій.

Читайте такожЯк сьогодні виглядають покинуте місто Прип'ять та діюча ЧАЕС (фоторепортаж)

«У процесі будівництва буде встановлено 3762 сонячних модуля... Введення станції в промислову експлуатацію планується у четвертому кварталі 2017 року. Річна продуктивність СЕС «Солар Чорнобиль-1» становитиме 1024 МВт», - додали у прес-службі.

Згідно з повідомленням, компанія «Солар Чорнобиль» працює у рамках проекту Консорціуму компаній Rodina-Enerparc AG. Ці компанії мають великий досвід проектування і будівництва сонячних електростанцій.

Як повідомляв УНІАН, наприкінці серпня минулого року Держагентство з управління зоною відчуження повідомило про намір передати в оренду 3,38 га землі на 49 років під будівництво сонячної електростанції. Вартість об'єкта оренди без урахування ПДВ становить 6,2 млн грн. Після цього агентство опублікувало презентацію розробки проекту будівництва сонячних електростанцій у Чорнобильській зоні Chornobyl Solar у 10-кілометровій зоні АЕС на площі 2,5 тис. га.

Наприкінці липня повідомлялося, що ФДМУ має намір здати в оренду на 40 років частину споруд на території ЧАЕС для будівництва сонячної електростанції потужністю 100 МВт.

На початку жовтня ФДМУ передав в оренду ділянку землі площею 2,5 тис. гектарів, яка призначена для розташування сонячних електростанцій компанії «Солар Чорнобиль».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter