В Австралії почалося будівництво найбільшої сонячної електростанції

18:52, 10 жовтня 2017
Альтернативна енергетика
132 0

Дана електростанція є частиною проекту Bungala Solar PV, загальна встановлена потужність якої становить більше 275 МВт.

До будівництва Bungala Solar Two планується приступити в кінці 2017 року / фото utg.ua

Компанія Enel Green Power SpA (EGP), дочірня компанія Enel, і Dutch Infrastructure Fund (DIF) приступили до будівництва сонячної електростанції Bungala Solar One встановленою потужністю 137 МВт, розташованої поруч з містом Порт-Агоста в Південній Австралії, йдеться в повідомленні Enel, як пише RNS.

Дана електростанція є частиною проекту Bungala Solar PV, загальна встановлена потужність якої становить більше 275 МВт. Проект Bungala Solar є найбільшим сонячним парком на стадії будівництва в країні.

Частка власних інвестицій Enel в проект Bungala Solar PV складе приблизно $157 млн. Фінансування всього проекту, будівництво якого буде вкладено $315 млн, буде здійснюватися із залученням локальних і міжнародних банків.

Читайте такожКитай побудував сонячну електростанцію у формі гігантської панди (фото)

До будівництва Bungala Solar Two планується приступити в кінці 2017 року, а введення в експлуатацію всього сонячного парку встановленою потужністю 275 МВт заплановане на початок 2019 року. Після завершення будівництва Bungala Solar зможе виробляти 570 ГВт⋅год на рік, що еквівалентно потребам близько 82 тис. австралійських домогосподарств, уникаючи при цьому викиду понад 520 тис. тонн вуглекислого газу в атмосферу щорічно.

Загальна встановлена потужність об'єктів ВДЕ в Австралії становить 18 ГВт, які виробляють близько 17,5 тис. ГВт⋅год, що еквівалентно 17,3% від всього обсягу вироблюваної електроенергії в країні. Завдання цільової програми збільшення частки поновлюваних джерел в електрогенерації федерального уряду полягає в тому, щоб до 2020 року обсяг електроенергії, що виробляється за рахунок ВДЕ, склав 23,5%. Крім того, програма підтримується ініціативами на державному рівні, спрямованими на збільшення вироблення електроенергії з використанням джерел відновлюваної енергії за допомогою тендерного механізму.

Enel Green Power - глобальний підрозділ з поновлюваних джерел енергії групи Enel, займається розробкою та експлуатацією об'єктів відновлюваних джерел енергії по всьому світу. Enel Green Power представлена в Європі, Північній і Південній Америці, Азії, Африці і в Тихоокеанському регіоні. Enel Green Power є світовим лідером в секторі «зеленої» енергетики і управляє об'єктами сукупної встановленою потужністю 39 ГВт. У портфель активів входять гідроелектростанції, геотермальні електростанції, об'єкти сонячної і ветрогенерации, а також електростанції, що працюють на біомасі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter