Швейцарський виробник сонячних панелей хоче налагодити виробництво в Україні

13:38, 11 вересня 2017
Альтернативна енергетика
169 0

Компанія Designergy має намір реалізувати пілотний проект з реконструкції даху комбінату «Дніпро» в Черкаській області, що передбачає установку сонячних панелей за технологією TCR system.

Ілюстрація REUTERS

Швейцарська компанія Designergy, що займається виробництвом і установкою дахів з інтегрованими сонячними панелями, планує почати виробництво в Україні.

Читайте такожВ Україні за минулий рік збільшилася потужність об'єктів відновлювальної енергетики в 4 рази - Держенергоефективності

Про це повідомила прес-служба Державного агентства з питань енергоефективності та енергозбереження за підсумками зустрічі голови відомства з представниками компанії.

Згідно з повідомленням, компанія Designergy має намір реалізувати пілотний проект з реконструкції даху комбінату «Дніпро» в Черкаській області, що передбачає установку сонячних панелей за технологією TCR system.

«Унікальність (технології TCR system – УНІАН) полягає в забезпеченні високої теплоізоляції будівлі, водонепроникності даху і можливості виробляти електроенергію з енергії сонця, а також здійснювати її відпуск в мережу за «зеленим» тарифом», - йдеться в повідомленні.

Підкреслюється, що якщо цей проект буде успішним, то надалі він може бути реалізований і в інших регіонах України.

«Також компанія вивчає можливість виходу на ринок використання сонячних панелей приватними домогосподарствами. Крім цього, інвестори зацікавлені налагодити виробництво унікальних TCR systems безпосередньо в Україні», - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, кількість домогосподарств України, які встановлюють сонячні панелі на дахах своїх будинків, у січні-червні 2017 року збільшилася в 4,4 раза в порівнянні з аналогічним показником 2016 року і на кінець червня становила 1 635 домогосподарств.

У жовтні 2014 року Україна прийняла Національний план дій, згідно з яким передбачається збільшення частки альтернативної енергетики в загальному енергобалансі країни з нинішніх близько 6% до 11% (з урахуванням великих ГЕС) до 2020 року.

Довідка УНІАН. Designergy - швейцарська компанія, що працює в будівельному бізнесі з 2011 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter