"Укртрансгаз" запустив першу сонячну електростанцію

09:33, 21 лютого 2017
Альтернативна енергетика
1254 0

Державна компанія «Укртрансгаз», оператор газотранспортної системи (ГТС), запустила першу сонячну електростанцію потужністю 300 кВт на базі своєї філії «Укргазтехзв'язок». 

Електростанція має потужність 300 кіловат / utg.ua

Як повідомляє прес-служба компанії, сонячна електростанція має потужність 300 кіловат, на її проектування та будівництво знадобилося 11 місяців.

«Оператор ГТС продовжує впроваджувати енергозберігаючі технології у виробничий процес, зокрема для покриття потреб офісу та промислової площадки філії «Укргазтехзв'язок» була побудована і запущена в експлуатацію сонячна електростанція потужністю 300 кіловат», - йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що ця станція зможе генерувати майже 400 тис. кВт електроенергії на рік. Вона складається з 1140 сонячних панелей, які займають площу 1850 кв. м.

Читайте такожCNBM будує найбільшу сонячну електростанцію в Європі

«На проектування та будівництво сонячної електростанції знадобилося 11 місяців... Ми розраховуємо продовжити таку практику на об'єктах основного виробництва», - додали в прес-службі.

Довідка УНІАН. «Укртрансгаз» експлуатує 12 підземних сховищ газу загальною активною ємністю близько 31 млрд куб. м. Підземні сховища газу є складовою частиною системи газопостачання України і транзиту газу через її територію. Також компанія є оператором магістральних газопроводів, по яких природний газ транзитом надходить з Російської Федерації до країн ЄС, а також імпортується в Україну як з Росії, так і з країн ЄС. 100% акцій «Укртрансгазу» перебувають у власності НАК «Нафтогаз України».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter