Середа,
20 вересня 2017
Наші спільноти

"Укртрансгаз" запустив першу сонячну електростанцію

Державна компанія «Укртрансгаз», оператор газотранспортної системи (ГТС), запустила першу сонячну електростанцію потужністю 300 кВт на базі своєї філії «Укргазтехзв'язок». 

Електростанція має потужність 300 кіловат / utg.ua
Електростанція має потужність 300 кіловат / utg.ua

Як повідомляє прес-служба компанії, сонячна електростанція має потужність 300 кіловат, на її проектування та будівництво знадобилося 11 місяців.

«Оператор ГТС продовжує впроваджувати енергозберігаючі технології у виробничий процес, зокрема для покриття потреб офісу та промислової площадки філії «Укргазтехзв'язок» була побудована і запущена в експлуатацію сонячна електростанція потужністю 300 кіловат», - йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що ця станція зможе генерувати майже 400 тис. кВт електроенергії на рік. Вона складається з 1140 сонячних панелей, які займають площу 1850 кв. м.

CNBM будує найбільшу сонячну електростанцію в Європі

«На проектування та будівництво сонячної електростанції знадобилося 11 місяців... Ми розраховуємо продовжити таку практику на об'єктах основного виробництва», - додали в прес-службі.

Довідка УНІАН. «Укртрансгаз» експлуатує 12 підземних сховищ газу загальною активною ємністю близько 31 млрд куб. м. Підземні сховища газу є складовою частиною системи газопостачання України і транзиту газу через її територію. Також компанія є оператором магістральних газопроводів, по яких природний газ транзитом надходить з Російської Федерації до країн ЄС, а також імпортується в Україну як з Росії, так і з країн ЄС. 100% акцій «Укртрансгазу» перебувають у власності НАК «Нафтогаз України».

Теги: електростанція, сонце, Укртрансгаз

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку