Канцлер Австрії вирішив почати в країні "екологічну революцію" в енергетиці

Федеральний канцлер Австрії Крістіан Керн заявив, що ставить за мету перетворити центральноєвропейську країну на взірцеву "зелену" державу. 

REUTERS

У програмній промові у середу, 11 січня, Керн заявив про наміри досягнути "революційної перебудови енергетичних систем", передає Deutsche Welle з посиланням на dpa.

План Керна передбачає, зокрема, залучення за сприятливих рамкових умов близько 40 мільярдів євро приватних інвестицій, які мають піти у "зелену" енергетику - вітряні, гідро- та геліоелектростанції, оновлення мереж та розвиток енергозбереження.

Читайте такожУ Британії запущено найбільшу в світі кріогенну електростанцію

Керн визнав, що попередня державна політика щодо цього виявилася неефективною. Уряд, за його словами, сприяв не кращим інноваціям, а тим, що мали кращих лобістів.

Глава австрійського уряду, чия каденція завершується у 2018-му, також анонсував створення кількох сотень тисяч нових робочих місць до 2020 року, з них близько 40 тисяч - завдяки "озелененню" економіки.

Керн у своєму плані також пообіцяв надавати роботу мігрантам - зокрема зі східноєвропейських країн-членів ЄС - лише тоді, коли на вакансію не знайшлося охочого австрійського непрацевлаштованого.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter