Країни Північного моря домовилися про спільні зусилля у виробництві вітрової енергії

14:50, 06 червня 2016
Альтернативна енергетика
161 0

Країни регіону Північного моря - Бельгія, Данія, Франція, Німеччина, Ірландія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія та Швеція домовилися поєднати зусилля у виробництві вітрової енергії.

Фото УНИАН

Як передає власний кореспондент УНІАН у Брюсселі, відповідну декларацію та план дій було підписано у понеділок дев’ятьма міністрами, віце-президентом Єврокомісії з питань Енергетичного Союзу Марошем Шевчовичем та комісаром з питань дій в галузі клімату та енергетики Мігелем Аріасом Каньєте.

Читайте такожВітрові електростанції Техасу віддають електрику безкоштовно

«Мета полягає в тому, щоб створити добрі умови для розвитку офшорної вітрової енергії з метою забезпечення сталого, безпечного і доступного енергопостачання в країни Північного моря. Зміцнення регіонального співробітництва сприятиме скороченню викидів парникових газів і підвищенню безпеки поставок в регіоні. Це є ключовими завданнями Енергетичного союзу», - йдеться в повідомленні Європейської комісії.

Коментуючи підписання домовленостей, європейський комісар Каньєте сказав: «Сьогоднішня декларація знаменує собою поворотний момент у співпраці в регіоні Північного моря. Тепер у нас є конкретний план дій, який принесе результати».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter