Неділя,
20 серпня 2017
Наші спільноти

Інженерам вдалося створити нову енергозберігаючу техніку зварювання сталі та алюмінію (відео)

Даен та його команда створили новий метод зварювання під назвою активація випаровуванням фольги.

После 10 лет исследований инженеры разработали новую методику сварки / gercekbilim.com
Після 10 років досліджень інженери розробили нову методику зварювання / gercekbilim.com

Багато виробників, зокрема в автомобільній промисловості, продовжують працювати в напрямку комбінування більш легких металів, таких як алюміній з важкою сталлю, а головне завдання цього процесу - успішно зварювати їх разом.

Проблема в тому, що висока температура, створена в процесі зварювання, насправді послаблює ці легкі метали, створюючи зварний шов з міцністю нижче оптимальної. Після 10 років досліджень, інженери Університету штату Огайо розробили нову методику зварювання, яка може вирішити цю проблему, на додаток використовуючи на 80 відсотків менше енергії і створюючи сполуки, які на 50 відсотків міцніше, пише Facepla.net.

«З нашим методом матеріали знаходяться в потрібному положенні і скріплені разом, і вони насправді міцніші», - говорить Гленн Даен (Glenn Daehn), професор матеріалознавства та інженерії в Університеті штату Огайо, який брав участь у розробці нової техніки.

Porsche представила конкурента легендарної Tesla: розгін за 3,5 секунди і 500 км без підзарядки (фото)

Даен і його команда створили новий метод зварювання під назвою активація випаровуванням фольги (vaporized foil actuator). Економія енергії виходить з того, що електричний імпульс дуже короткий і необхідна енергія для випаровування фольги є меншою, ніж це необхідно, щоб розплавити метал у традиційному процесі.

Даен і його команда вже використали свій процес і успішно поєднали різні комбінації міді, алюмінію, магнію, заліза, нікелю і титану. Вони виконали складне завдання - створили міцні зв'язки промислової сталі і алюмінієвих сплавів. Новий процес також здатний формувати металеві деталей в процесі зварювання, що може значно скоротити весь процес.

У 2012 році Honda оголосила про отримання аналогічного результату, отримавши зварювання алюмінію із сталлю, використовуючи процес зварювання, яку назвали ротаційним зварюванням тертям. Замість застосування високої температури і газу, застосованих до третього елемента - алюмінієвої фольги, використовуваної в процесі Даена, метод Honda використовує тепло, тертя і тиск третього елемента, щоб об'єднати два метали разом.

Він також використовує менше енергії і створює більш міцний зв'язок, ніж у традиційному процесі зварювання. Варіації цього процесу стали використовувати Lincoln, Mazda і Audi.

Нижче коротке відео процесу, створеного Даеном.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку