Четвер,
17 серпня 2017
Наші спільноти

Рада дала "зелене світло" скасуванню мита на електромобілі

Верховна Рада України ухвалила у першому читанні проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" щодо скасування ввізного мита на електромобілі (№1674).

Электромобиль / in.com.bo
Законопроект спрямований на популяризацію електромобілів в Україні / in.com.bo

Як передає кореспондент УНІАН, за це рішення з третього разу проголосували 242 народні депутати із 341 зареєстрованого у сесійній залі.

Як зазначається у пояснювальній записці, законопроектом пропонується скасувати ввізне мито на транспортні засоби, оснащені електричними двигунами.

Завод майбутнього: гігафабрику Tesla, що будується, показали на відео з безпілотника

Законопроект розроблено з метою охорони навколишнього природного середовища, забезпечення енергетичної незалежності України, спрощення доступу українського населення до новітніх розробок та технологій, покращення якості та зменшення вартості пасажирських перевезень в Україні.

Завданням законопроекту є створення передумов для зменшення вартості, а відповідно і популяризації електромобілів в Україні, зазначається у пояснювальній записці.

Так, у главі 87 ("Засоби наземного транспорту, крім залізничного або трамвайного рухомого складу, їх частин та обладнання") розділу XVII додатку до Закону України "Про Митний тариф України" пропонується встановити, що ставка мита, пільгова та повна, на тролейбуси; транспортні засоби, оснащені електричними двигунами; призначені спеціально для транспортування високорадіоактивних речовин; інші; велосипеди з допоміжним електродвигуном з номінальною потужністю не більш як 250 Вт, - становить 0%.

Нині пільгова та повна ставка на тролейбуси - по 15%; транспортні засоби, оснащені електричними двигунами, - 8% та 10%, відповідно; призначені спеціально для транспортування високорадіоактивних речовин; інші та велосипеди з допоміжним електродвигуном з номінальною потужністю не більш як 250 Вт - по 10%.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку