Угорський шпиталь допомагає травмованим птахам повернуться в небо (фоторепортаж)

15:25, 11 липня 2017
Екологія
121 0

Близько 40% пернатих пацієнтів незвичайного госпіталю повертається в дику природу після повного одужання.

В Угорщині унікальний ветеринарний госпіталь рятує життя диких птахів, у тому числі тих, які отримують важкі травми під час довгої міграції в Африку, рятуючись від суворих зим Північної Європи, повідомляє Reuters.

Читайте такожНаукова сенсація в Німеччині: райське пташеня вперше вилупилося в неволі (фото)

Зокрема, госпіталь, розташований на території Національного парку Хортобадь, лікує таких рідкісних птахів, як журавлі, лелеки і орли, які травмують ноги або крила, налетівши на лінії електропередач. Крім того, лікарі незвичайного госпіталю рятують життя птахам, які стикаються з транспортними засобами на автомобільних дорогах або стають жертвами отруєнь.

Читайте такожУ столичному зоопарку "бебі-бум": на світ з'явилися шестеро рідкісних пташенят (відео)

Також в шпиталі вигодовують пташенят, які випали з гнізда чи залишилися без батьків.

Лікарі госпіталю лікують на стаціонарі охоронювані види птахів починаючи з 1999 року, надаючи їм протези та фіксатори для крил. При цьому близько 40% пернатих пацієнтів у підсумку повертається в дику природу після повного одужання. Ті ж птахи, які вже не можуть жити на волі, залишаються жити на території заповідника, який щорічно відвідують десятки тисяч людей.

Крім того, лікарня служить в якості навчального центру.

Як повідомляв УНІАН, раніше на Дніпропетровщині знайшли рідкісну жовту чаплю, занесену до Червоної книгу як рідкісний, зникаючий вид.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter