Учені спрогнозували, як зміниться Земля через 100 років

08:16, 08 травня 2017
Екологія
1289 0

Вчені кажуть, що через 100 років зникнуть багато видів тварин і рослин на суші.

Століття буде досить, щоб Земля суттєво змінилася, а умови для життя наших нащадків змінилися в гіршу сторону / NASA/NOAA/GOES Project

Фахівці NASA провели теоретичне моделювання різноманітних кліматичних процесів і показали, як буде виглядати наша планета через 100 років.

На думку фахівців, століття буде досить, щоб Земля суттєво змінилася, а умови для життя наших нащадків змінилися в гіршу сторону, передає U-News.

Як кажуть вчені, глобальне потепління призведе до того, що льодовики розтануть все стрімкіше, внаслідок чого рівень світового океану підвищиться і врешті-решт почне поглинати величезні території.

Крім того, глобальне потепління призведе до збільшення кількості природних катаклізмів. Торнадо, землетруси, потужні шторми та лісові пожежі стануть звичайним явищем. У деяких регіонах буде спостерігатися постійна посуха, в результаті чого вони стануть непридатними для життя і породять армію біженців, які будуть переміщатися в місця з більш сприятливими умовами для життя.

Читайте такожВбивча природа: як забруднення навколишнього середовища впливає на здоров’я

Підвищення рівня вуглекислого газу в атмосфері Землі знищить значну частину коралових рифів, внаслідок чого серйозно зміняться океанські екосистеми.

Крім того, зникнуть багато видів тварин і рослин на суші. Проте фахівці вважають, що ситуацію можна змінити. Можливо, вчені створять нові технології, які дозволять знизити концентрацію вуглекислого газу в атмосфері, завдяки чому глобальне потепління відступить.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter