В Мінекології хочуть притягнути до дисциплінарної відповідальності керівника Держекоінспекції

11:40, 22 лютого 2017
Екологія
631 0

Колегія Міністерства екології та природних ресурсів України вважає за доцільне притягнути до дисциплінарної відповідальності керівника Державної екологічної інспекції Андрія Заїку

Колегія підтримала рішення передати до правоохоронних органів ряд актыв перевірки / antikor.com.ua

Як повідомили у прес-службі Мінекології, Колегія відомства заслухала звіт про результати перевірки Держекоінспекції щодо стану реалізації державної екологічної політики у сфері державного нагляду (контролю) з 1 червня 2015 року по 17 січня 2017 року.

Читайте такожВ отруєнні річок у Північній та Центральній Україні винна місцева влада - голова Держекоінспекції

За результатами засідання було ухвалено рішення про підтримку висновків Комісії Мінприроди щодо доцільності притягнення до дисциплінарної відповідальності керівника Держекоінспекції Заїки.

Також Колегія підтримала рішення передати до правоохоронних органів акти перевірки, які свідчать про ряд серйозних порушень природоохоронного законодавства.

Як нагадали у Мінекології, 11 січня Кабінет міністрів України доручив провести службове розслідування щодо дій керівника Держекоінспекції Заїки. 24 січня була утворена Комісія з проведення перевірки діяльності Держекоінспекції.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter