Міністр екології заявив про намір звільнити голову Держекоінспекції через корупцію

17:09, 17 лютого 2017
Екологія
274 0

Сьогодні Комісія Мінприроди завершила комплексну перевірку діяльності Державної екологічної інспекції України за період із червня 2015 року по січень 2017 року, за результатами якої виявлено низку серйозних порушень природоохоронного законодавства.

Міністр має намір ініціювати звільнення керівника ДЕІ Заїки /УНІАН

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook міністр екології і природних ресурсів Остап Семерак, вже готові та підписані акти перевірки, які свідчать про порушення.

«Я ознайомився із актами перевірки і у мене поки що складається враження, що за цей період в ДЕІ (Державна екологічна інспекція – ред.) замість займатися охороною природного навколишнього середовища, планомірно вибудовувалася Корупційна піраміда, завданням якої - тиск на бізнес, вимагання та отримання хабарів», – написав Семерак.

Читайте такожАктивісти звернулися до Мінекології, повідомивши про загрозу від заростей водяного горіха

За його словами, 21 лютого всі матеріали перевірки будуть представлені на Колегії Мінприроди і паралельно передані до правоохоронних органів.

Водночас, як повідомив міністр, перед урядом України він буде ініціювати звільнення з посади керівника ДЕІ Заїки Андрія Миколайовича. «Це моя принципова позиція, і я розраховую на підтримку Уряду, коаліціі, громадськості, кожного бізнесмена, якого "доїла" ДЕІ та кожного громадянина, бо від екологічних проблем страждає кожен з нас», – зазначив він.

До свого посту міністр додав фотографії яхти, яка використовувалась не за призначенням – для дозвілля.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter