Вівторок,
17 жовтня 2017
Наші спільноти

Литва допоможе Україні вирішувати екологічні проблеми

У Мінекології сподіваються на допомогу Литви, яка має великий довід впровадження екологічного законодавства ЄС.

Відповідну угоду про співпрацю сторони підписали сьогодні / menr.gov.ua
Відповідну угоду про співпрацю сторони підписали сьогодні / menr.gov.ua

Литва та Україна домовились про співпрацю в захисті навколишнього природного середовища і раціонального  використання  природних ресурсів двох країн. Відповідний документ підписали міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак і посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, передає прес-служба Мінекології.

Зазначається, що це - перша угода  між країнами у природоохоронній сфері, яка спрямована на посилення співпраці в захисті навколишнього природного середовища і раціонального  використання  природних ресурсів двох країн.

Міністр екології поскаржився, що жодна область не передала повної інформації про звалища

«Дана Угода дасть можливість зміцнити прямі зв’язки та поглибити співробітництво двох країн у природоохоронній сфері. Перед нами одна мета, одні завдання - зберегти навколишнє середовище  для майбутніх поколінь. Крім того, Литва має великий довід впровадження екологічного законодавства ЄС і його  застосування як колишня країна-кандидат, а нині - держава-член ЄС, який сьогодні нашій країні дуже потрібний. І наші литовські  колеги  висловили  готовність допомогли нам і в цьому напрямку», - зазначив Остап Семерак.

У Мінекології також підкреслили, що співпраця  сприятиме вирішенню глобальних і регіональних екологічних проблем.

Нагадаємо, Міністерство екології та природних ресурсів представило проект стратегії поводження з відходами, який стане основою для розробки регуляторної бази у даній сфері.

Стратегія охоплює наступні види відходів: тверді побутові, будівельні, небезпечні, промислові, відходи сільського господарства, електричні та великогабаритні відходи.

Теги: Мінекології, Литва, відходи, екологія

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку