Більше 270 природоохоронних об’єктів України включили до Смарагдової мережі Європи

12:40, 23 листопада 2016
Екологія
331 0

Минулого тижня у Стразбурзі (Франція) відбулося засідання Постійного комітету Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування, де були затверджені переліки об’єктів Смарагдової мережі Європи для України, Білорусі та  Швейцарії.

фото: УНІАН

Український перелік, який складається з 271  природоохоронного об’єкта, площею 6,2 млн га, отримав  високу  оцінку і був схвалений за результатами розглядів на міжнародних біогеографічних семінарах, повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів.

Читайте такожКабмін зробив жорсткішими правила санітарних рубок лісу

Включення до переліку українських  об’єктів, що становлять близько 10% площі держави, надає цим територіям міжнародний статус особливого природоохоронного значення. Надалі має бути створена система управління та моніторингу за рідкісними та зникаючими видами рослин і тварин, а також природними оселищами, які потребують заходів для збереження в рамках виконання вимог Бернської конвенції.

У міністерстві запевняють,  що перелік  є не остаточним і робота з його розширення буде продовжена.

Нагадаємо, територія відтворення лісу підприємствами Державного агентства лісових ресурсів у першому півріччі 2016 року становила 44,9 тисяч гектарів або 90% від площі суцільних зрубів дерев у 2015 році.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter