Четвер,
22 червня 2017
Наші спільноти

Понад 40 країн ООН вирішили повністю відмовитися від вугілля

48 країн до 2050 року планують повністю відмовитися від використання вугілля.

48 країн до 2050 року планують повністю відмовитися від використання вугілля / REUTERS
48 країн до 2050 року планують повністю відмовитися від використання вугілля / REUTERS

Як повідомляє Deutsche Welle, в марокканському місті Марракеш 18 листопада завершилася Всесвітня конференція ООН з питань зміни клімату. Учасники виробили план дій щодо реалізації положень історичної Паризької угоди з клімату, підписаної в грудні 2015 року.

Серед найбільш важливих рішень, ухвалених в Марокко, є, наприклад, повна відмова від вугілля. 48 країн, які особливо потерпають від змін клімату, хотіли б "якомога швидше" - не пізніше 2050 року повністю перейти на відновлювані джерела енергії. Робиться це з метою не допустити глобального потепління більш ніж на 1,5 градуси. Ці цифри вказані й у Паризькій угоді, але вважаються такими, які важко виконати, зазначає агентство dpa.

Нелегальні кар'єри та забруднені води: окупанти нанесли екології Криму та Донбасу непоправну шкоду - Семерак

Також за ініціативою Німеччини буде створено невеликий партнерський офіс у Вашингтоні, де надаватимуться консультаційні послуги країнам, які не мають достатнього досвіду в захисті клімату.

Учасники конференції звернулися до майбутнього президента США Дональда Трампа із закликом не виходити з Паризького угоди. Трамп під час передвиборчої кампанії неодноразово заявляв, що в разі свого обрання відмовиться від Паризької угоди. За його словами, глобальне потепління - це містифікація. Аби "захистити американських робітників", він планує зупинити багатомільярдні виплати програмам ООН із запобігання зміни клімату, а замість цього використовувати гроші на створення екологічної інфраструктури в США. Більш того, в одному з повідомлень у мікроблозі Twitter Трамп написав, що глобальне потепління придумали китайці.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку