Четвер,
22 червня 2017
Наші спільноти

Рада ратифікувала угоду з Чорногорією щодо захисту від природних та інших катастроф

Верховна Рада України ухвалила урядовий законопроект про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Чорногорії про співробітництво в галузі захисту від природних та інших катастроф (№ 0112).

Штормова небезпека / Фото УНІАН
Штормова небезпека / Фото УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, за це рішення проголосував 251 народний депутат із 342, зареєстрованих у сесійній залі.

Законом передбачається ратифікувати угоду між Кабінетом міністрів України та урядом Чорногорії про співробітництво в галузі захисту від природних та інших катастроф, учинену 13 червня 2013 року в м. Києві. Угода набирає чинності з дати отримання дипломатичними каналами останнього письмового повідомлення про виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання нею чинності.

Співробітництво між сторонами включає: обмін науковими, технічними знаннями та професійним досвідом у галузі захисту від катастроф; навчання та підготовку персоналу, який бере участь у заходах захисту та аварійно-рятувальних операціях; розробку і виробництво захисного та рятувального спорядження.

Також угодою передбачено взаємне сповіщення про небезпеку виникнення катастроф та їх наслідки, допомогу в разі виникнення природних чи інших катастроф у сфері захисту та рятування, а також ліквідації їх наслідків.

Допомога у разі катастрофи може надаватися шляхом розгортання команд із надання допомоги, експертів, а також шляхом надання захисного й рятувального спорядження, засобів допомоги.

У випадку виникнення катастрофи сторони застосовують спрощені процедури щодо тимчасового ввезення, вивезення та транспортування обладнання та засобів допомоги через державний кордон.

Цю угоду укладено на невизначений термін.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку