Порошенко ветував євроінтеграційний закон про оцінку впливу на навколишнє середовище

14:42, 31 жовтня 2016
Екологія
532 0

Президент України Петро Порошенко наклав вето на прийнятий парламентом на початку жовтня закон, який зобов'язує владу планувати на тривалу перспективу можливий вплив на навколишнє середовище рішень щодо стратегії розвитку регіону, а також створення підприємств, особливо тих, які видобувають корисні копалини.

REUTERS

Згідно з повідомленням на сайті Верховної Ради, відповідний закон №3259 «Про стратегічну екологічну оцінку» повернуто до парламенту з пропозиціями президента.

При цьому текст пропозицій глави держави на сайті відсутній.

Раніше ініціатори проекту закону стверджували, що його розроблено з метою адаптації законодавства України до законодавства Євросоюзу. На їхню думку, цей документ дасть можливість організаціям стратегічно планувати місця, на яких можуть розміщуватися промислові об'єкти. Відповідно, це дозволить їм розраховувати наперед все екологічні ризики, з якими може зіткнутися відповідна територія.

Читайте такожЄС привітав ухвалення Верховною Радою України законів про екологічну оцінку

Як повідомляв УНІАН, 4 жовтня 2016 року Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому закон №3259 «Про стратегічну екологічну оцінку».

Раніше заступник міністра екології та природних ресурсів з питань євроінтеграції Микола Кузьо заявляв, що міжнародні партнери негативно оцінюють затримку з ухваленням даного і низки інших екологічних законопроектів, які Україна зобов'язалася прийняти в рамках Угоди про асоціацію та договору про приєднання до Енергетичного співтовариства.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter