Операція "Буффало" проходить успішно: журналістам показали, як буйволи обживаються на Одещині (фото, відео)

16:57, 21 жовтня 2016
Екологія
915 0

В Одеській області з'явилося експериментальне стадо водяних буйволів карпатського типу, за допомогою яких планують покращувати екосистему дельти Дунаю.

Водяні буйволи на Одещині / Фото УНІАН

Як зазначає Національний екологічний центр України у своєму Facebook, операція "Буффало" проходить успішно. Тварини витримали довгу дорогу з Закарпаття і зараз їм знадобиться певний час, аби обжитися на новому місці. Проте, як стверджують екологи, вже можна говорити, що цим тваринам сподобалося їх нове місце проживання.

20 жовтня журналістам показали, як тварини обживаються на новому місці.

Крім того, завдяки появі буйволячого стада в Орлівці буде створено 5 нових робочих місць для місцевих мешканців: отримають роботу пастух, охорона, працівники виробництва сиру і гіди для майбутніх туристів.

Як повідомляв УНІАН, експериментальне стадо (14 голів) 16 жовтня прибуло із Закарпаття в селище Орловка, яке розташовано в регіоні дельти річки Дунай.

Досвід з утримання та поводження з буйволами надав німецький лісник-еколог Мішель Якобі, який переїхав із Німеччини до України, щоб відновити поголів'я буйволів і сприяти збереженню агро-біорізноманіття Карпатських гір.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter