Четвер,
22 червня 2017
Наші спільноти

ООН: сільське господарство має адаптуватися до зміни клімату

Продовольчі системи повинні адаптуватися до несприятливих наслідків зміни клімату і підвищити супротив зовнішнім впливам.

фото УНИАН
ООН закликає інвестувати більше в розвиток сільських районів / УНІАН

Про це заявили в Продовольчій і сільськогосподарській організації Об'єднаних Націй, повідомляє прес-служба ООН.

Перехід до європейської моделі оцінки впливу на довкілля в Україні забезпечуватиметься поетапно - Семерак

Очікується, що до 2050 року населення світу досягне 9,6 млрд осіб. Задовольнити потреби в продовольстві стає все важче. Особливо серйозні проблеми для продовольчої стабільності представляють наслідки зміни клімату. Адже найбільше від високих температур і частіших природних катастроф страждає найбідніше населення світу, серед якого багато фермерів, рибалок і скотарів.

На думку експертів, потрібно змінити практику господарювання таким чином, щоб на тій самій площі землі виробляти більше продовольства та раціонально використовувати природні ресурси.

Організація закликає країни звернути увагу в своїх планах дій по клімату на продовольство і сільське господарство та інвестувати більше в розвиток сільських районів.

Нагадаємо, представники майже 200 країн світу на зустрічі в Руанді домовилися скоротити використання гідрофторвуглеводних сполук - сильних парникових газів, які використовуються в холодильних установках і кондиціонерах.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку