ООН: сільське господарство має адаптуватися до зміни клімату

11:52, 17 жовтня 2016
Екологія
202 0

Продовольчі системи повинні адаптуватися до несприятливих наслідків зміни клімату і підвищити супротив зовнішнім впливам.

фото УНИАН

Про це заявили в Продовольчій і сільськогосподарській організації Об'єднаних Націй, повідомляє прес-служба ООН.

Читайте такожПерехід до європейської моделі оцінки впливу на довкілля в Україні забезпечуватиметься поетапно - Семерак

Очікується, що до 2050 року населення світу досягне 9,6 млрд осіб. Задовольнити потреби в продовольстві стає все важче. Особливо серйозні проблеми для продовольчої стабільності представляють наслідки зміни клімату. Адже найбільше від високих температур і частіших природних катастроф страждає найбідніше населення світу, серед якого багато фермерів, рибалок і скотарів.

На думку експертів, потрібно змінити практику господарювання таким чином, щоб на тій самій площі землі виробляти більше продовольства та раціонально використовувати природні ресурси.

Організація закликає країни звернути увагу в своїх планах дій по клімату на продовольство і сільське господарство та інвестувати більше в розвиток сільських районів.

Нагадаємо, представники майже 200 країн світу на зустрічі в Руанді домовилися скоротити використання гідрофторвуглеводних сполук - сильних парникових газів, які використовуються в холодильних установках і кондиціонерах.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter