"Надра України" допомагатимуть надрокористувачам оцінити вплив на довкілля

17:09, 05 жовтня 2016
Екологія
523 0

4 жовтня Верховна Рада України прийняла в другому читанні Проект Закону про оцінку впливу на навколишнє середовище №2009а-д від 22.02.2016 р. Тепер така оцінка є обов’язковою при видачі спеціальних дозволів на користування надрами. 

Надра Украины

Відповідне повідомлення опубліковане на офіційному сайті ВР України.

Як зазначив Голова правління Національної акціонерної компанії «Надра України» Ярослав Климович, цей закон є суттєвим для екологів та надрокористувачів.

"Відтепер в Україні будуть дійсно європейські норми. При цьому наша Компанія та ДП Національної акціонерної компанії «Надра України» «Укрнаукагеоцентр» вже багато років виконують за найвищими стандартами якості роботи з оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВНС). Нашими послугами користуються не лише українські, а й іноземні надрокористувачі. І, зрозуміло, що ми продовжимо роботу в цьому напрямку – вже маючи сучасні законодавчі норми України", – підкреслив він.

Читайте такожГолова правління "Надра України": "Остаточне рішення щодо інвестора Юзівської площі прийме уряд"

Ярослав Климович додав, що Компанія оперативно забезпечуватиме ОВНС діючих власників та нових претендентів на отримання спеціальних дозволів на надрокористування практично по всіх видах корисних копалин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter