Неділя,
20 серпня 2017
Наші спільноти

"Надра України" допомагатимуть надрокористувачам оцінити вплив на довкілля

4 жовтня Верховна Рада України прийняла в другому читанні Проект Закону про оцінку впливу на навколишнє середовище №2009а-д від 22.02.2016 р. Тепер така оцінка є обов’язковою при видачі спеціальних дозволів на користування надрами. 

Надра Украины
У компанії вважають, що прийнятий учора Радою закон є суттєвим для екологів / Надра України

Відповідне повідомлення опубліковане на офіційному сайті ВР України.

Як зазначив Голова правління Національної акціонерної компанії «Надра України» Ярослав Климович, цей закон є суттєвим для екологів та надрокористувачів.

"Відтепер в Україні будуть дійсно європейські норми. При цьому наша Компанія та ДП Національної акціонерної компанії «Надра України» «Укрнаукагеоцентр» вже багато років виконують за найвищими стандартами якості роботи з оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВНС). Нашими послугами користуються не лише українські, а й іноземні надрокористувачі. І, зрозуміло, що ми продовжимо роботу в цьому напрямку – вже маючи сучасні законодавчі норми України", – підкреслив він.

Голова правління "Надра України": "Остаточне рішення щодо інвестора Юзівської площі прийме уряд"

Ярослав Климович додав, що Компанія оперативно забезпечуватиме ОВНС діючих власників та нових претендентів на отримання спеціальних дозволів на надрокористування практично по всіх видах корисних копалин.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку