ООН хоче направити 28,2 мільйона доларів для надання допомоги постраждалим від повені жителям КНДР

18:18, 20 вересня 2016
Екологія
276 0

Сьогодні ООН запросила 28,2 мільйона доларів США для надання допомоги жителям Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР), які постраждали від повені.

Тайфун

Як зазначає прес-служба ООН, стихійне лихо, викликане зливами, обрушилося на початку цього місяця на північний схід країни.

Сьогодні в Управлінні ООН з координації гуманітарних питань повідомили, що запитані кошти призначені для надання допомоги 600 тисячам жителям Північної Кореї в найближчі шість місяців. Мова йде про населення провінції Хамген.

Як зазначає прес-служба, співробітники ООН спільно зі своїми партнерами мають намір забезпечити постраждалих тимчасовим укриттям, харчами, медичною допомогою, чистою водою і доступом до освіти.

Читайте такожЧисло жертв тайфуну "Лайонрок" в Японії досягло 17

Зливові дощі обрушилися на провінцію наприкінці серпня в період проходження тайфуну "Лайонрок". В результаті повені було зруйновано або пошкоджено 30 тисяч будівель, дороги і мости.

Стихійне лихо забрало життя 138 осіб. Близько 400 осіб вважаються зниклими без вісти. 140 тисяч жителів провінції потребують термінової допомоги.

Це стихійне лихо стало найсильнішим на території КНДР за останні 70 років.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter