Зусиллями двох міністерств розробляється геоінформаційна система України

18:48, 30 серпня 2016
279 0

Геоінформаційна система, яка дозволить моделювати географічні процеси та явища, є одним з тих напрямів, які наразі активно розвивають у міністерстві екології та природних ресурсів.

Фото menr.gov.ua

«Перед міністерством стоїть два глобальних завдання у площині геопросторових даних – це збір та відображення даних екологічного моніторингу та робота з космічними знімками», - заявив заступник голови Мінприроди Віктор Вакараш під час міжвідомчого круглого столу з питань інфраструктурних та геоінформаційних систем, який відбувся за підтримки Громадської організації «Е-Україна», повідомляє сайт міністерства.

Читайте такожМінекології пропонує закласти 232,4 млн грн до проекту держбюджету-2017 на природоохоронні заходи

Водночас у Міністерстві інфраструктури триває розробка транспортної стратегії і зокрема, стратегії автомобільних шляхів України та запровадження інформаційних систем в різних галузях інфраструктури.

«Проекти обох відомств мають інтегруватись у загальноукраїнський геоінформаційний комплекс, з можливістю використанням хмарних технологій», - зазначив Директор Департаменту інформаційних технологій Секретаріату Кабінету Міністрів України Єгор Стефанович.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter