Четвер,
17 серпня 2017
Наші спільноти

Держгеонадр запустило електронний документообіг

Державна служба геології та надр України запустила внутрішній електронний документообіг, що дозволить відомству прискорити виконання своїх обов'язків і доручень Кабміну або Міністерства екології та природних ресурсів. Про це повідомляє прес-служба відомства.

fotokanal.com
Держгеонадр запустило електронний документообіг / fotokanal.com

"Держгеонадр перейшла на електронний документообіг всередині служби. Впровадження нової системи зберігання та передачі інформації прискорить роботу установи, дозволить мінімізувати паперовий документообіг і прискорити виконання доручень Кабміну і Мінекології", - йдеться в повідомленні.

Мінекології підраховує екологічні втрати в зоні АТО для посилення позиції України у позовах проти РФ

Також у повідомленні наводяться слова керівника відділу документообігу Держгеонадр Інни Стовпець, яка зазначила, що електронний документообіг сприяє оперативному проходженню всіх процедур оформлення документів.

"Якщо раніше ми реєстрували інформацію в Exel-файлах, то зараз маємо автоматизовану систему. До неї вносяться реєстраційні дані, далі документ сканується, зберігається його електронний образ, наноситься штрих-код і направляється у відповідності з резолюцією керівника на виконання", - зазначила Стовпець.

Як повідомляв УНІАН, з початку червня 2016 року в Мінекології почалося впровадження систем електронного документообігу. Зокрема, з 1 червня міністерство запустило електронний сервіс для подання декларації про відходи для суб'єктів господарської діяльності. Цей сервіс дозволяє суб'єкту господарської діяльності звернутися і заповнити реєстраційну форму, подати відповідні дані для органу, який приймає та реєструє декларацію про відходи.

Також Мінекології планує запустити електронний реєстр викидів парникових газів. Для реалізації цієї мети відомство анонсував проведення тендеру на закупівлю послуг з адміністрування такого реєстру.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку