Мільйонні втрати: в окупованому Севастополі підрахували збитки від міського звалища

09:59, 29 квітня 2016
Екологія
499 0

Через порушення технологічного процесу захоронення відходів, територія, прилегла до полігону твердих побутових відходів в Первомайській балці Севастополя, забруднена на 1000 квадратних метрів.

Свалка / Волынские новости

Про це заявив так званий старший помічник прокурора Севастополя Юрій Пісанко, інформує "Крим.Реалії".

Згідно з експертним висновком фахівців Росприроднагляду, навколишньому середовищу завдано шкоду в розмірі 5,5 мільйонів рублів (2,1 млн гривень).

Севастопольська міжрайонна природоохоронна прокуратура із залученням фахівців Росприроднагляду виявила численні порушення.

Читайте такожУкраїна випереджає норми деяких країн Європи за показниками збору вторсировини – експерт

«Встановлено, що посадові особи полігону державного унітарного підприємства «Благоустрій міста «Севастополь» допустили порушення технологічного процесу захоронення відходів, що призвело до забруднення прилеглої території площею 1000 квадратних метрів хімічними речовинами (нафтопродуктами, свинцем, кадмієм, міддю і цинком). В даний час технологічний процес відновлений, попадання забрудненого фільтрату за межі полігону припинено», – поінформував Пісанко.

За інформацією "прокуратури" окупованого Севастополя, в слідчі органи направлено матеріали перевірки для вирішення питання про кримінальне переслідування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter